23 marca 2020 08:44 | Aktualności

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

„Nauka na odległość jest dziś koniecznością

i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie.”

- minister Dariusz Piontkowski.

Do Naszych Uczniów i Rodziców!

Drodzy Uczniowie!

Za nami pierwszy tydzień nauki na odległość. Dla nas wszystkich to nowa i niecodzienna sytuacja. Wobec faktu, że forma zdalna będzie nam jeszcze towarzyszyć przez kolejne tygodnie, konieczne jest podjęcie nowych rozwiązań.

Do tej pory, w większości, nauka skupiała się na powtarzaniu materiału, jednak teraz będziemy wprowadzać nowe treści. Zaczniemy również oceniać Waszą pracę. Wymagać to będzie od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Prosimy podejdźcie do tego poważnie
i z zaangażowaniem, jednakże nie tracie przy tym spokoju i dobrego humoru. Każdy z nauczycieli przedstawi Wam sposób i formę oceniania.

Prosimy, nie bójcie się nowych wyzwań! Pamiętajcie, że  cały czas jesteśmy dla Was i z Wami.  Wierzymy w Was i jesteśmy pewni, że dacie radę!

Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Szanowni Rodzice!

Bardzo dziękujemy Wam za dotychczasowe zaangażowanie. Bez Waszej pomocy i wsparcia nie udałoby się, w tak krótkim czasie, wypracować sposobów nauczania na odległość. Wiemy, że obecna sytuacja nie jest łatwa również dla Państwa. Prosimy jednak o wyrozumiałość i cierpliwość. My ze swojej strony robimy wszystko, aby ten trudny czas przyniósł zadowalające efekty.

W razie wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie, czy uwagi. Dla nas to też nowa sytuacja i mamy nadzieję, że uda nam się ją przetrwać razem.

Życzymy dużo zdrowia - to teraz najważniejsze.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Szkoły Podstawowej

im. Władysław Stanisława Reymonta w Uboczu

Kontakt do Dyrektora – Alicja Kuźniarz, telefon: 639 076 235, e-mail: alicjapk1@o2.pl ;