19 czerwca 2020 12:35 | Aktualności

Zapisy do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej w Gryfowie Śl.

Szanowni Państwo!

Zapisy do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej

w Gryfowie Śl., będą prowadzone w sekretariacie szkoły (budynek główny ul. Szkolna11) od dnia 26 czerwca 2020r. do 03 lipca 2020r. w godzinach od 08:00 – 14:00.

W sytuacji braku możliwości skorzystania ze wskazanego terminu, można umówić się poprzez komunikatory: sekretariat Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim

sp2gryfow@gmail.com

telefon 75 781-32-69

W trakcie zapisu należy złożyć WNIOSEK, podpisany przez obojga rodziców/opiekunów prawnych (do pobrania na stronie naszej szkoły) oraz przygotować dokumenty wskazane we wniosku na ostatniej stronie (akt urodzenia taki, jaki Państwo mają w domu).

W sytuacji, gdy nie ma możliwości złożenia podpisu jednego z rodziców/opiekuna prawnego, należy dołączyć OŚWIADCZENIE (do pobrania na stronie internetowej naszej szkoły - zakładka dokumenty do pobrania).

Jeżeli Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, należy załączyć KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY (do pobrania na stronie naszej szkoły- zakładka dokumenty do pobrania).

Druki dokumentów można również odebrać w naszej szkole od 23 czerwca w godzinach od 09.00 – 14.00 (będą wyłożone w holu – wejście od ulicy).

W razie wątpliwości proszę dzwonić pod nr 75 7811265.

Szkoły Podstawowej

im. Władysława Stanisława Reymonta